ارسال رایگان به سفارشات بیش از 150 هزار تومان

درباره ما

درباره ما

قصه کارآفرینی می تونه از یه عصر تابستون شروع بشه، وقتی داری از جلوی یه فروشگاه لوکس رد می شی، تو نگاه اول، اجناس به نظرت جذاب میاد، ولی بعد حس میکنی انگار یه چیزی کم داره… یه چیزی شبیه حس هنر، روح اصالت، … و شکوه ایرانی بودن.

شاید با خودت بگی : خوب، از اینا بهترش رو که خودمونم داریم!!!

بعد به جوونایی فکر می کنی که تمام وجودشون سرشار از عشق به این مردم و مملکته، افرادی که با کمک هوش و توانمندی وافرشون، دست سازه های بی نظیری خلق می کنن، از کشاورزی که، با کیفیت ترین و سالم ترین محصول رو تولید می کنه تا جوونای خلاقی که هنرشون تبلور روح و قلبشونه، اما هیچ کس این همه توانمندی، استعداد و کیفیت رو نمی بینه چون مکان امنی برای عرضه اونها ندارن.

و این ماجرا ، نقطه عطفی در قصه پیدایش ماست….

آمده ایم تا به پشتوانه بیش از یک سال کار تحقیقاتی و پژوهشی، کمک گرفتن از خبرگان و اساتید این حوزه و تلاش و همت کارآفرینان و تولید کنندگان برتر ایران زمین، با کیفیت ترین محصولات کشاورزی، سوغات، صنایع دستی فاخر و … را، با حذف واسطه و با تضمین کیفیت و اصالت کالا و به راحت ترین شکل ممکن، به دست شما عزیزان برسانیم.

ما روایتگر فصل جدیدی از قصه عشق به ملیت، هم وطن و احترام به کالای با کیفیت و اصیل ایرانی هستیم، با این باور که بهترین انسان ها، لایق بهترین ها هستند.

پس بر آن شدیم، تا اصیل ترین و ناب ترین دست سازه های هنرمندان و سالم ترین و با کیفیت ترین محصولات کشاورزی را، در مجموعه بزرگ تحفینو گرد هم آوریم تا به راحت ترین، مطمئن ترین و ارزانترین قیمت به دست شما عزیزان برسانیم.

و اما سخن آخر،

کتاب پر قصه ای هستیم ….. و این یعنی چقدر آمده ایم تا برسیم به امروز. اینکه چقدر مانده تا جای رسیدن را نمی دانیم، اما آغازی دوباره را می نویسیم با نام عشق و امید… با نام مقدس ترین رویش ها یعنی تولد.

*** تولدمون مبارک ***

اولین نفری باش که تولد 110 سالگیمونو تبریک میگه ! از حالا می تونی تبریک بگی! …. ما اومدیم که بمونیم….

جاودانگی از آن کسانیست که بزرگ می اندیشند …

پخش ویدیو

با تیم ما آشنا شوید

مهندس صادق پاسبان

Founder

 رؤیا افتخاریان

دیجیتال مارکتر

مجتبی قاسمی

برنامه نویس

محسن قوامی

دیجیتال مارکتر

دکتر جواد زراعتکارمقدم

SEO

الهه لطفی

گرافیست

تحفینو
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0